Reprezentačný poľovnícky ples

Organizátori OPK Čadca a SPZ RgO Kysúc srdečne pozývajú všetkých priaznivcov tanca, dobrej zábavy, pestrého programu s poľovníckou tematikou a gurmánskych poľovníckych špecialít na IV.ročník Reprezentačného poľovníckeho plesu dňa 19.januára 2019 do Domu kultúry v Čadci. Tešíme sa na spoločné stretnutie.

Viac informácií o podujatí a predaji lístkov nájdete v súbore: Reprezentačný poľovnícky ples

 

Predlžovanie platnosti poľovných lístkov 2018

Obvodná poľovnícka komora Čadca upozorňuje držiteľov poľovných lístkov (ďalej "PL"), ktorým končí platnosť k 31.12.2018, a majú aj naďalej záujem pokračovať v činnosti v prospech prírody a poľovníctva, že žiadosti o vydanie/predĺženie platnosti PL je potrebné podať najneskôr 30 dní pred uplynutím doby platnosti PL (do 1.12.2018).

Žiadosti podané od 2.12.2018 už nebude možné považovať za žiadosť o predĺženie platnosti PL, ale za žiadosť o jeho vydanie spoplatnené podľa platného cenníka.

Zoznam držiteľov s končiacou platnosťou PL nájdete v priloženom súbore: ZOZNAM

Čítať ďalej...

VII.ročník Memoriálu A.Riška

OPK Čadca oznamuje priaznivcom poľovníckej kynológie, že v dňoch 1.-2. decembra 2018 usporiada duričské skúšky, Memoriál Alojza Riška- VII. ročník. Prihlasovanie na skúšky je možné aj prostredníctvom tejto web stránky v sekcii: Skúšky poľovných psov. Viac informácií nájdu záujemcovia v súbore: Memoriál A.Riška VII.roč.

 

Propozície k SD

OPK Čadca usporiada v dňoch 10.-11.novembra 2018 Duričské skúšky. Viac informácií nájdete v odkaze: PROPOZÍCIE SD 2018. Prihlášky je možné vyplniť aj online v sekcii " Skúšky poľovných psov".

Propozície k PF

OPK Čadca usporiada dňa 28.októbra 2018 predbežné skúšky farbiarov, slovenských kopovov, jazvečíkovitých duričov a štajerských duričov. Viac informácií nájdete v odkaze: PROPOZÍCIE PF 2018. Prihlášky je možné vyplniť online v sekcii " Skúšky poľovných psov"

 
 

Slovenský poľovnícky zväz - RgO Kysúc © 2014 

Počet návštev: